| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa nu mai am "pungi sub ochi", zona din jurul ochilor sa nu mai fie neagra si am niste bubite mici pe fata ca niste cosuri si nu stiu cum sa fac sa nu mai fie, cum sa am un ten mai alb, mai luminos? Cu ce crema sa ma dau sau daca stiti niste remedii naturale. Dau funda la cel mai bun raspuns! Multumesc!

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Exista creme de la Avon, anew, care sunt foarte bune. Sunt si la oferte. Daca te intereseaza contacteaza-ma!