| anonim_4396 a întrebat:

Cum aş putea slăbi ( la burtă mai mult )? laughing. Dacă fac abdomene slăbesc, dar după aceea dacă mănânc ceva prăjit sau dulciuri mă îngraş înapoi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mănânci dulciuri și vrei să slăbești, pe bune? laughing

| LuLu246 a răspuns:

Cred ca ti-ai raspuns singura laughing

| ITvladutu a răspuns:

Exercitii fizice (alergat, role, bicicleta) sau sala de forta dar nu forta. Apoi trebuie sa mananci sanatos (fructe, legume salata de fructe si mancaruri simple, IN NICIUN CAZ PRAJELI, SALAM SAU DINASTEA!). Trebuie sa faci sport vreo 2-3 ore pe zi in prima saptamana apioi in celelalte mai putin (1 ora). Si in 2-3 saptamani vei arata foarte bine. Bafta!

| claustrofob a răspuns:

Exercitii fizice cat mai multebig grin...Dar trebuie sa ai grija si de alimentatia ta, renunta la dulciuri, chipsuri si chestii de genul, inlocuieste-le cu fructe.Inloc de paine alba, consuma paine neagra sau cu seminte.Si nu in ultimul rand incearca sa mananci cam la aceleasi ore(3 mese pe zi si cate o mica gustare intre ele)