| 愛日本 a întrebat:

Cum aş putea slăbii din burtă fără prea mult sport, pentru că eu nu am voie sa fac sport.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă o alimentație săracă în calorii!
Pa, pa.

| santy a răspuns:

Buna! orice ar fi eu zic sa nu cumperi pastile medicamente tratamente. Abdomenele sunt cele mai sigure pentru un abdomen frumos spun din propria experienta dar daca nu prea ai voie sa faci sport...ai grija la alimentatie, mere mai multe fructe in general si e ok! bafta

| Roxanika15_8645 a răspuns:

Iti sugerez sa iei in fiecare zi ColonHelp. Este cam scum, dar ajuta sa slabesti.