| Loryoficial a întrebat:

Buna.Cum ati descrie pe fata visurilor voastre? ce nume ar avea?

6 răspunsuri:
| snackyz a răspuns:

Emma

| Denii_9937 a răspuns:

Descri`o u tongue

daca as fi baiat mi-ar place fetele naturale cu formelaughing

| User a răspuns:

Bum bum bum laughing. Maricica (obligatoriu). Ii prea sexos numelestraight face

| Baal a răspuns:

Poi am cunoscut-o si o cheama Andreea!winking

| MrGreen a răspuns:

Blonda, ochi verzi, forme bine conturate
Buze moi, numai bine sa fie muscate smug
Laura cred thinking

| Bacemi a răspuns:

Numele este irelevant. Asa cum ar fi si o culoare a parului sau a ochilor anume, o inaltime exacta sau stiu eu mai ce. Important ar fi ca fata sa aiba o gandire matura dar sa nu fie o fire prea rece. Sa stie sa fie copilaroasa. Mai bine zis as vrea o fata sensibila. Nu vreau o usa de fier langa mine. Vreau o fata care sa stie sa se multumeasca si cu putin la nevoie dar care mereu sa vrea mai mult, sa aiba ambitie si sa fie perseverenta. Nu m-as multumi cu o fata pentru care un plan de viata ar fi doar sa traiasca si atat. Vreau o fata care sa lupte pentru un vis. Sa isi doreasca mai mult de la viata decat un job banal si un loc unde sa doarma. In primul rand fata ar trebui sa fie o combinatie de matur si copil, de romantism si duritate, de tandrete si pasiune. Ar trebui sa fie inteleapta, intelegatoare, isteata, calma. Sa ma inteleaga si sprijine neconditionat urmand ca eu sa fac desigur acelasi lucru. Vreau o relatie bazata pe armonie. Asta conteaza. Nu vreau genul de fata pentru care o relatie e un must have doar asa de pierdut timpul. Vreau o fata care daca vrea sa fie cu mine sa vada ceva deosebit. O fata care ar suferi daca m-ar pierde. Altfel nu s-ar merita. Asta inseamna in fond sa iubesti. Sa simti lipsa persoanei iubite. Si sa o pui mai presus de alte persoane. Sa ii oferi sentimente dar si incredere si stabilitatea unei relatii.