| andr33utza12 a întrebat:

cum credeti ca ar trebui sa te comporti la prima intalnire ca sa il/o cuceresti? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa nu pari prea "topita", insa nici prea indiferenta, pentru ca va crede ca nu o/il placi.
Si cel mai important, trebuie sa fii tu insati/insuti. Trebuie sa te placa asa cum esti, nu cum incerci sa fii.happy

5 răspunsuri:
| FetitaDeMenta a răspuns:

Heyy Andreutzza am vazut intrebarea ta si m-am gandit sa iti raspund.
Poate nu e cine stie ce raspuns dar am sa incerc sa te ajut. Fii tu insati.
Asa iti vei da seama daca te place pentru ce esti.
Sper ca te-am ajutat

| MissmysteriousS a răspuns:

Hei! Sa fi tu insuti.

| TashaUhm a răspuns:

De ce ar trebui sa te compoti in vre`un fel`?
De ce sa te minti singur?
De ce sa nu fi cine esti de fapt`?
Cu cat mai natural cu atat mai bine`!
Zic.

Sper ca te-am ajutat`!

| greyhound a răspuns:

Natural, increzator si amuzant

| AnYyCrZ a răspuns:

Sa fii tu insuti, daca nu il cuceresti nu e persoana care trebuie happy