| sasha8sagh a întrebat:

cum credeti este normal ca o fata de 15 ani sa se intilneasca cu un baiat de 20, s oare poate sa fie ceva serios?

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

In principiu, orice e posibil. Diferenta nu e atat de mare. Daca asta e situatia ta, incearca intai sa-l cunosti mai bine inainte sa va atasati prea mult unul de celalalt. E adevarat ca avand 20 de ani are mai multa experienta dar daca este un baiat cu caracter, experienta lui va face ca relatia voastra sa fie mai relaxata. Dar totul trebuie luat incetul cu incetul, cunoaste-l mai bine, sa vezi cum reactioneaza in situatii diferite. Esti isteata si iti vei da seama cam ce ii "poate pielea". Ai grija de tine! Pupic!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Parerea mea.
Daca parinti fetei sunt normali la cap.
Ori il ameninta pe ala cu puscaria de il sperie de nu se mai atinge de o copila cat o trai el.
Ori o prosteste pe fetita sa se culce cu el si ii da papuci.
Personal sunt satul de copile 14 15 ani care vor iubiti mari.
p.s am 20 de ani.

| LiK3 a răspuns:

Nu mi se pare deloc normal.
El probabil te inseala ori sta cu tine pentru placere.