| TheMimy a întrebat:

cum descarc metin2RoSpeed? am incercat dar apoi n-am mai stiut ...nu vreau raspunsuri. cum ar veni "da pe www.metin2RoSpeed.ro"sau altele. vreau pasi pe care trebuie sa-i faca ca ma pot juca
Dau funda celui care da raspunsur corect si repede.

Răspuns Câştigător
| zypereminem a răspuns:

Pai du-te la descarca joc si dai pe primul client.si se dowlandeaza...
sau daca nu merge din prima dai pe 2 si dai pe download sa nu dai pe dowlamd V.I.P ca iti trebuie cont. si astepti 1 min si porneste dowlandarea automat

funda?big grin

| TheMimy explică (pentru zypereminem):

Daa.apoi imi arata asa: windows.file metin2rospeed.(1)rar. to oped this file, windows need to know program created it... apoi ce fac? habar n-amsad

| zypereminem a răspuns (pentru TheMimy):

Pai... ce browser folosesti?

| TheMimy explică (pentru zypereminem):

Opera