| Claudia852963 a întrebat:

Cum fac la facebook sa primesc mesaj cu un cod de fiecare data cand intru? Am incercat la aprobarea autentificarilor da imi zice pe urma sa intru de pe tel.ce trebuie sa fac? Funda big grin

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Scrie numarul de telefon si ti trimit ei un cod pe care l bagi si gata

| wrath007 a răspuns:

Incearca sa ii contactezi pe ei!

| ioana8670 a răspuns:

Imi trimiti si mie, te rog frumos, un mesaj privat daca ai reusit cumva sa faci asta? si eu incerc de o gramada de vreme puppy dog eyes multumesc!