| actrita a întrebat:

cum ii pot dovedi prietenului meu care este in alta tara ca il iubesc enorm? lucruri care se pot face aici.

4 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Poi nu stiu nu st multe metode adica spune-i mereu cat il iubesti inkercati sa va vedeti daca avezti cum tongue fii dulce cu el spune-i toate problemele tae chiar si cele mai adnkii secerete [asta va rata ca tii la el si ca ai incredere in el ] nu tipa la el tongue shii cam atat stiu ca poti fake de aikii happy

Funitsaabatting eyelashes?

| Fallen4Angels a răspuns:

Poi ii poti face si expedia ceva facut manual de tine sau ii poti face o vizita surpriza sa vezi ce mai face big grin.

| nedyy a răspuns:

Fiindu-i fidela adica sa nu te incurci cu alti baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa. ti un avatar gen:Iubi te iubesc:X