| geoif a întrebat:

Buna,cum imi pot convinge parintii sa ma lase pe afara? Vreau sa ies macar duminica aceasta si nu stiu ce sa fac.Poate fi si o minciuna ceva, doar ca vreau sa ies si eu cu prietenii. Funda :*!

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Dacă îi vei minți ca să ieși afară înseamnă că-ți asumi riscul să te prindă cu minciuna și dacă te vor prinde cu minciuna ai să stai în casă mai mult timp.Cel mai bine e să te împaci cu ei și să-i rogi frumos să te lese și dacă tot nu vor asta e.

Răspuns utilizator avertizat