| 4Life a întrebat:

Buna,
cum ma abtin de la dulce si mancare sa nu ma mai tenteze sa mananc atata? funda

Răspuns Câştigător
| Zoxxx a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai ambitie. Daca vrei ceva dulce sau ti-e foame la ore tarzii, bea un pahar cu apa.

2 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

Pot sa iti scriu o carte daca tu nu ai ambitie ori cum nu te limitezi, daca esti slaba de caracter si nu sti sa spui nu asta ewinking
Prima oara trebuie sa te schimbi tu apoi vei putea spune nu, dar ma indoiesc de asta!

| NorbO a răspuns:

A si scuze ca mai postez dar un sfatwinking
Nu trai ca sa mananci ci mananca ca sa traiestiwinking!