| criss_5841 a întrebat:

cum pot afla cand intra cineva pe mess? Eu as vrea sa primesc un email de fiecare data cand intra pers respectiva pe mess. Se poate? dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

Ok eu am inteles cred ce vroiai sa zici.ca vrei sa sty cand intra cineva pe mess chiar daca tu nu esti, si sa primesty email.Si mie mi-ar placea sa stiu.era un site care te informa cand intra cat sta si cand iasa dar trebuia sa platesty si tampenii de genul si poate iti cere parola de la mess si ramai fara id.Deci pentru oamenii de rand, fara bani si sisteme performante nu putem afla unele lucruri. Sper ca ti-am fost de ajutor. pupici

4 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Nu poti primi un e-mail cand intra cineva pe Y! Messenger dar poti primi un fel de 'ding' cand intra persoana respectiva.
Dai de la 'PREFERENCES' happy [deja ai setat -daca nu cumva ti-ai dezactivat optiunea aia- un fel de sunet ca un sters de parchet cand intra cineva] laughing

| Genius8 a răspuns:

Pai iti arata o casuta si vezi cine e pe mess, dar chestia cu email-ul nu se poate imi pare rau. si mai depinde ce fel de messanger ai. te uiti in lista mai spl. si vezi daca e sau nu. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea fetei e clara. daca exista un program care sa o anunte daca intra o persoana anume. si poate se uita la un film ceva de aia nu poate sa se uite in casuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu de proastawinking