| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu linkul unei poze...adica am gasit o poza /o imagine pe net si vreu sa o las comentariu la hi5 ...pntru asta imi trebuie linkul ei...Dar nu ma refer la linkul paginii respectiva..doar imaginea!
stie cmv?

4 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Click dreapta pe poza si alege optiunea "copiaza adresa imaginii".

| mikey a răspuns:

Buna.
Daca vrei sa lasi poza ca comentariu incearca http://bautizame.in/hi5_subir_imagen_hi5.php dai browse pui poza care doresti si dai ``subir imagen``apoi copiezi primul limk ala care incepe cu ``

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Click dreapta, pe poza, click view image... apoi copiezi URL.

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Am si eu o intrebare... daca vreau sa imi pun la hi5 la Despre mine o poza cu mine...cum se pune?