| Georgy_2066 a întrebat:

Buna!
cum pot sa castig diamante la jocul lady popular?

3 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

De obicei diamantele se cumpara cu 6. 2 euro 300 de diamante, dar poti castiga diamante la jocul mystery(dar iti vei cheltui bani degeaba) mai poti primi diamante daca ii dai unui prieten o invitatie la joc si daca el va cumpara diamante vei primi si tu cateva diamante...nu stiu sigur cate, dar (cred ca ai obs) ca am primit odata 30 de diamante apoi 50 happy
Astea sunt singurele metode.

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Pai dai unde scrie jocuri si pormo dai razuieste si pormo incepe jocul si razuiesti nu mai odata pe zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am