| ody a întrebat:

Cum pot sa dau comentari cu imagini la Lady Popular?

8 răspunsuri:
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Pui sageata pe imagine, o iei de acolo si o pui la comment big grin.
Succes kiss.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii la com [img = si dupa = dai paste dupa ce ai dat pe imagine click dreapta si copiaza adresa imaginii apoi la sfarsit pui ] uite un exemplu [img =http://www.yourspacenow.com/img/glitterimagescartoons56.gif]
dar intre [img si = nu lasi spatiu

| iozsadoru a răspuns:

Pai unde sunt nuste fetele dragute pe care le poti lasa mai sus esteun gemulet albastru.dai click pe el si stergi ultima paranteza ] dai click in stnga mousului pe img pe care vrei s-o pui si dai,, copiaza url imagini''.dai click la com in stanga mousului si dai,, insereaza"si pui inapoi paranteza pe care ai sters-o si dai adauga comentariul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CautA si vei gasi eu sunt milionara