| loryys a întrebat:

cum pot sa fac sa scap de sora mea sa nu ma mai urmareasca la intalniri si dupa aia sa ma spuna mamei? cum? ajuutorrr...

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Spune-i ca fiecare cu viata ei, si ca sa-si faca si ea prieteni ei si sa nu se mai tina dupa tine, pentru ca chiar daca sunteti surori fiecare are viata ei COMPLET DIFERITA, si ca u ai nevoie de spatiul tau, de prieteni tai, de iubitul tau etc..Ideea e ca u vrei sa ai spatiul tau, si ca ii promiti ca vei vorbi cu ea din cand, in cand dar nu tot timpul.
Sper ca ti-am fost de folos big grin. funda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fifi13 a răspuns:

Da spune-i direct mamei tale unde ai de gand sa mergi si cam ce ai de gand sa faci.

| Andrewz a răspuns:

Ai incercat sa comunici cu ea sa vezi de ce face asta? Dar fara sa te certi si sa ajungi la o intelegere?