| Pink88 a întrebat:

Cum pot sa fiu cu un baiat, sau cum sa-l fac sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el? Stiu ca si el ma place, iar eu il plac chiar foarte mult.ce sa fac. pentru ca nu pot sa il intreb eu ceva de genul" vrei sa fi cu mine?" si apoi sa ma refuze (doamne fereste)..help me please. FUNDA

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Incearca si spune-i tu, daca-l iubesti cu adevarat si daca nu vrea nu vrea mergi mai departe il rogi ca totul sa ramana intre voi daca-l iubesti cu adevarat nu trebuie sa fi rusinata si nu vei avea nevoie de acel "Doamne fereste " daca te refuza mergi mai departe,nu ai furat, nu ai mintit, nu ai inselat, tu..., doar ai iubit.