| Lyndsey a întrebat:

Buna!
Cum pot sa-i atrag unui baiat mai mare decat mine atentia? Nu ma pricep la chestii din astea. Nu am mai avut relatii, nici eu nici el. Am mai vorbit, dar doar de 2 ori. Ne salutam... si atat. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| AndradaE a răspuns:

Vorbeste mai mult cu el, comunicati, daca e mai mare incearca sa deschizi subiecte care sa va intereseze pe amandoi si nu poti stii niciodata ce va fi. Succes! happy

| mateicoca a răspuns:

Pai trebuie sa il inviti in oras

| CBogdannnnn a răspuns:

Spune-i chestii amuzante.(dar nu poze cu pisici sau bancuri)
Exemplu:Spune-i intamplari amuzante din viata ta!
De asemenea fi energica, zambareata!
NU fi trista si inchisa.

| Eddy_Eddy_1995 a răspuns:

Cumparai cadouri