| PDM2000 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb sunetul de la messinger? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Muhteşem a răspuns:

Buna,deci dai la ''Messenger'' apoi ''Preference'' si din partea stanga la ''Alerts & Sounds'' dai la ''Browse''si alegi ce mel vrei din pc-ul tau.Succes

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Yahoo Messenger 9 funny sounds... sunete comice pentru Messenger (testat pe Yahoo Messenger 9) Download link: http://www.megaupload.com/? d=7YYWHR80
Descarci pachul si il instalezi in Yahoo->sounds.
Bafta!

Apache
| Apache a răspuns:

Messenger-preferences-alerts and sound -browse-apply!
...sau yahoo music (daca vrei sa ti se schimbe/sa nu ti se schimbe statusul cand asculti muzica )

| Edyward a răspuns:

Da la setari si dupa la setari sunet selectezi messinger si o schimbi... bafta!