| NoNameqed a întrebat:

Buna,cum pot sa ingrijesc un hamster

Răspuns Câştigător
| Rammy17 a răspuns:

Cumparai o cusca maricica, o rotita pentru cusca si una pentru casa si iai diferite "dulciuri"... dai si morcov, mar, patrunjel k le place

| NoNameqed explică (pentru Rammy17):

Multumesc de raspuns, dar am 2 hamsteri si desi l-e dau fructe legume nu prea mananca si apa nu beau aproape deloc.L-e pun vasul cuapa acolo si il rastoarna ce sa fac?

| sergii a răspuns (pentru NoNameqed):

Incearca sa te scapii de ei. adica vindi, dai cadou... ai deja cam multe animale...tongue x_X

5 răspunsuri:
| sergii a răspuns:

Dai foc`!laughing urasc animalele alea rozatoare `! Kumparati un kainehappy