| AllForOne a întrebat:

Cum pot sa-mi salvez scrisul la yahoo messenger?
Stiu cum sa mi-l modific, dar nu stiu cum sa-l salvez(dupa ce inchid fereastra cu persoana respectiva cu care vorbesc, revine la normal)?

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Deci dai sus acolo la messenger apoi dai la preferences dupa aia dai la Appearance. si dai ultima acolo jos unde scrie fint and color for online contacts dai imediat in dreapta si o sa iti scrie acolo pui tu cum vrei sa scrii apoi dai apply si ok si ai terminat

7 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Ok te ajut eu:intri sus in pagina la Messenger>Preferences>Appearance>Default font and color message windows si e o casuta in care scrie Change Fonts&Colors iti alegi de acolo ce vrei si dai Ok apoi Apply si Ok, sper sa reusesti. Pupici!

| Laura_5858 a răspuns:

Deschizi fereastra de la Yahoo, sus in stanga apasa pe Messenger si mai jos scrie Preferences, apasa. Acum ar trebui sa iti apara o fereastra cu mai multe chestii, pe coloana din stanga apasa pe Appearance si dupa aia pe Change Fonts & Colors, alege-ti scrisul si apasa pe ok. Acum ar trebui sa ramana asa.

| anaid a răspuns:

Pai tu dai jos acolo la fisa aia de conversatie.
Daca vrei un scris permanent dai sus acolo la lista de messenger la preferinces si dupa la apparences(a3a optiune)si iti apare acolo change fonds and colors dai click pe aia iti alegi culoare si cum vrei tu sa apara si dai okwinking

| plinadeviatasidesperanta a răspuns:

Cand intri pe messenger sus iti arata chestiile alea mai multe(messenger, contacts etc)dai pe messenger si intri la preferences si acolo dai pe archive si dai yes save all my messages. e usor sper sa te descurci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unicka a răspuns:
Ok te ajut eu:intri sus in pagina la Messenger>Preferences>Appearance>Default font and color message windows si e o casuta in care scrie Change Fonts&Colors iti alegi de acolo ce vrei si dai Ok apoi Apply si Ok, sper sa reusesti. Pupici!

cel mai simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult unicka chiar mergebig grin