| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa-mi schimb numele de la mess(firs...last name)? cand vb cu vineva, sa nu mai apara inainte de propozitie numele cum am scris cand mi-am facut messul. vreau sa-l schimb dar cum?

8 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Nu ai fost prea explicita totusi incearca sa dai sus la Messenger->My Contact Details apoi schimba de acolo First, Midle and Last Name. Apoi ca sa apara prietenilor tai in lista noul tau nume trebuie sa le trimiti prietenilor tai Contact Details cu Ctrl+Shift+C sau R nu mai stiu exact.

| Mihaela023 a răspuns:

Buna.happy

da la messenger la my contact details si scrie numele sau ce vrei u la first si last.
poti scrie si la midle, nickname si la job title dar trebuie sa scrii neaparat la first si last ca sa iti apara ce scrii tu (numele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Imi zice si mie cineva un nume de id? Va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dati click pe id vvostru si dati clik in stanga acolo scrie send a instant mesage call computer si dati la contact detalis si acolo scrie first, midlr last si va scrieti numele dorit si dati save and close si va apare...numele dorit si va apare acolo si atat daca nu intelegeti luati adress mail :nice_kiss42

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.ash vrea sa imi schimb si eu numele de la contact detail si nu stiu c nume sa imi pun.ai putea sa ma ajutzi cu cateva modele?big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu sa schimbi numele de mess trebuie sa dai la conctat detalis laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu uuuuuu? stii?