| RaluuRaluu a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg contul` de Facebook? Pls, e uurgent! Fundaa

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Buna,

Foarte simplu, intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si apesi Submit. completeri cu ceea ce trebuie si il stergi.

P.S: Este permanent! dar daca te razgandesti intri pe fb.te loghezi si apesi Anulare :* sper ca te-am ajutat, te pup dulce :*

1 răspuns:
| Acadela a răspuns:

Hei,buna!
Odata ce ai intrat pe contul tau de Facebook, in dreapta sus, pune "Contul meu"

-Apoi click stanga pe "Setarile contului

-Dai pagina mai jos pana unde scrie "Dezactiveaza contul".

Pupici! :*

Fundita? puppy dog eyes