| anonim_4396 a întrebat:

happy Cum pot sa o conving pe mama sa ma lase la antrenamente? (atletism ). Vineri a zis ca ma lasa ..si acum nu mai vrea sa ma lase. Antrenamentele le fac la oras si eu stau la sat straight face si a zis ca eu trebuie sa invatt... sad dar am timp sa invat ...merg doar de 3 ori pe saptamana big grin (Luni, miercuri si vineri ).
Astept idei big grin cum sa o conving sa ma lase happy
>Msbig grin<

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Apuca te si tu dupa ce iei vacanta si ai sa ai timp sa le faci pe toate, si scoala si sport

| alinutzaap a răspuns (pentru suntserios):

Dar pe timpul vacantei nu mai se fac antrenamente.sad

| S3ntimentBoY a răspuns:

Daca iubesti atat de mult atletismul fa in sat : cate 2 ture de sat dimineata pranz seara! Sa vezi ce atletism o sa-ti mai trebuieasca tie dupa aia! happylaughingrolling on the floor)