| alinaalinutaa a întrebat:

Cum pot sa recapat increderea unui prieten (mi-a dat multe sanse, dar eu l-am mintit...din cei mai buni prieteni am devenit prieteni iar din prieteni amici si din amici "straini". Cum pot sa fac acum sa recapat increderea lui? [Nu a fost iubitul meu]

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cu ce l-ai mintit?
Oricum, faza este ca tu i-ai tradat increderea.Intr-adevar trebuie sa-ti ceri scuze, dar aceste scuze nu pot repara totul(e ca si cum ai omori un om si dupa ti-ai cere scuze, scuze; e alea nu fac nimic, sunt nule)Poti repara doar cu un gest pe care l-ar face doar un prieten adevarat.

| alinaalinutaa explică (pentru zurick):

1:am facut o conversatie falsa, 2 nu i-am dat tema la mate. 3 i-am dat o palma foarte tare peste fata pentru ca a dat in mine. 4 am aruncat in el cu nuci pentru ca a facut praf. Mi- am cerut scuze.dar a reactionat fix cum ai spus tu! Mersihappy