| PikyPii a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri si de urmele acestora? Am folosit creme cu aloe vera, de la vichy, de la avon si multe altele si tot nu mi-au dsparut. As vrea ceva naturist sau de facut acasa, sau un link care sa ma poata ajuta. Va rog mult sa ma ajutati. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Si eu trec prin aceasta problema a cosurilor. Eu am vorbit cu doctorul si mi-a dat o gramada de creme, dar nici una nu si-a facut efectul, asa ca mi-a recomandat sa ma spal in fiecare seara si dimineata cu sapun de la Dove si efectele se vad. Bafta!

| aandraa000 a răspuns:

Buna..am avut si eu aceeasi problema ca si tine si am incercat tot felul de creme.Mi-am cumparat o lotiune si o crema de la Cosmetic plant.se gasesc la plafar iar lotiunea este undeva in jur de 10 lei iar crema cam tot 10 lei.iar dimineata si seara te cureti cu lotiunea iar mai apoi pui crema pe zonele afectate. lotiunea se numeste : Lotiune antiacneica cu extract de busuioc iar crema tot cu extract de busuioc. sper ca te-am ajutat.
ps: cam in 3-4 zile se vad diferente.sunt chiar bune produsele
Funda?