| iulya_6725 a întrebat:

Buna ...cum pot sa sterg poze de pe facebook?
dau fundita la cel mai rapid raspunslove struck
:*mersi

Răspuns Câştigător
| Gabytza229 a răspuns:

Deschide poza pe care vrei sa o stergi si sub imagine in partea stanga sunt numele albumului, eticheteaza aceasta fotografie, distribuie, descarca, adauga ca footgrafie de profil si ultima sterge aceasta fotografie

2 răspunsuri:
| Gabytza_5389 a răspuns:

Dai click pe poza. si intr-un colt iti spune : De unde este fotografia (albumul), apoi distribuie, eticheteaza, sterge si adauga ca fotografie de profil, atentie sa nu fie imaginea de profil pentru ca nu se poate sterge decat dupa ce o schimbi tongue

| Amalia_9679 a răspuns:

Iti apare jos in stanga ...depide pe ce limba tie setat...