| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile multe si urate? Vreau mai multe remedii ( am auzit ca injectarea anti-corpilor te scapa rapid in 2 saptamani de absolut toate cosurile ) Ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Buna!
Iti Recomand sa mergi la medic.
Acolo medicul specialist iti va prescrie o reteta,!
sau poate un regim special! smd!

| NH4OH a răspuns (pentru VadTot):

In 2 ani de zile, am mers la zeci de medici si am luat multe pastile, multe creme, multe tratamente care mai de care mai scumpe, dar nimic.

| VadTot a răspuns (pentru NH4OH):

Despre un mic regim au zis ceva?
Eu iti recomand sa eviti alimentele grase afumaturile.
mezelurile.carnea de porc.

Uite stiam o.crema. e simplu de facut..iti trebuie seama de lamaie si niste drojdie. amesteci aceste doua. pana se creaza o pasta.o creema. oarecum!
Cu aceasta crema dai pe intrega fata. mai putin in jurul ochilor!

Stai cu ea asa pana se usuca! cand ajunge sa se usuce sa nu te sperii te va "strange" un pic. cand s-a uscat complet... te speli cu apa calduta. Faci asa in fiecare zi!
Iti garantez ca tenul tau va arata altfel cat de cat!