| nusuntarianna a întrebat:

Buna! cum pot schimba parerea oamenilor despre mine? multi ma cred p4n4r4m4 ca am vorbit cu un baiat din scoala si toti cred ca sunt impreuna cu el si ca ne am pupat dar nu este deloc asa, am fost cu un baiat care a frecventat scoala si am placut un baiat care tot la fel a frecventat scoala si am fost cu un baiat din scoala.

2 răspunsuri:
| raperul99 a răspuns:

Nu inteleg fix situatia ta, dar as vrea sa cred ca ai peste 13 ani, daca nu, nu este nici o problemahappy. Faza cu p4n4r4m4 este ca, nu poti schimba parerea lor despre tine cu nici un fel de actiune!, doar fii tu insuți si ignorai( stiu ca este greu ) dar pur si simplu nu ii baga in seama si fi fericita ca ai avut un sarut sau ce ai avut tulaughing, este copilaria, vor uita cel mai curand si totul va fi bine in scurt timp. Daca esti vinovata si ai facut ceva in plus asta este partea a doua si va trebui sa accepti treaba asta ca pe o lectie. Sper ca te am ajutat macar 30%!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai vorbit, ai fost, ai placut, ai fost
Draga "nu esti", tu stii cel mai bine ce esti.
Tine-ti viata personala fix asa: personala, pentru ca oricum nu poti controla ce vorbeste lumea.
Doar pe tine te poti controla.