| blueve a întrebat:

Buna,
Cum pot uita baiatul de care imi place? Nu mi-a facut nimic rau sau ceva in genul ca sa sufar dar nu vreau sa stric o prietenie de 8 ani intre mine si el doar pentru ca eu il plac.

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Dar de unde stii ca nu te place si el? Sau ca relatia voastra nu va dura?
Un var de-al meu. avea o prietena foarte buna, s--a intamplat sa se combune. si deja au 10 ani impreuna, s-au casatorit!
Deci, se poate intampla orice!
Dar daca ti-e teama, indeparteaza-te de el pentru o vreme!
Si o sa iti treaca!
Succes!

| VanillaCh0c0 a răspuns:

Mereu spun asta si mereu o voi spune. Intr-adevar, toti suntem speciali in felul nostru. Dar sunt o gramada de baieti in lumea asta maree, incat ai atata timp sa iti gasesti "ALESUL". Nu il uiti, pentru ca in adancul inimii tale, inca speri sa se intample un miracol, nu vrei sa il uiti, iar aici intervine cea mai grea parte, UITATUL. Fa-ti un nou hobby, ocupa-te de el, invata o noua limba straina, iesi mai mult in oras, nu te mai gandi la baieti si asa dragostea te va lovi din nou in cel mai neasteptat moment. Funda?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Alege altul

Răspuns utilizator avertizat