| M3joavdf536ndhuj837gshy24sky45nshjd a întrebat:

Cum poti face un baiat sa moara dupa tine? vreau si eu idei va rog!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sinucizi si cu siguranta nu va muri inainte, ci dupa.

Acum serios.
Nu exista o reteta universala.
Oamenii sunt diferiti. Pentru inceput, cunoaste-l. Cunoaste-i calitatile, slabiciunile, defectele, placerile.
Poarta-te frumos cu el, dar nu dezvalui prea mult, nu-l sufoca cu nimic, dar mai ales, nu cu complimente peste complimente. Poti sa ii spui chestii frumoase, dar cu limita.
Scopul e sa creezi o atractie, daca ea poate exista.
Nu poti nega ca cel mai evident aspect este compatibilitatea si sa aveti cat mai multe in comun. Altfel, va plictisiti unul pe altul.
Umorul ajuta de asemenea. Te simti bine, te face sa razi, nu e monoton.

Si da-i toate astea de mai sus cu lingurita. Tine-l din scurt. Altfel nu ar avea motiv sa te mai contacteze.

Apoi... poate, poate, cine stie.

| alialinu75 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu e nevoie sa ii faci tu sa moara dupa tine, el va muri pentru. tine