| Beautifullady189 a întrebat:

Buna cum poti sa iti schimbi poza de profil pe TPU? Funditoiii mareee...

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Da se poate schimba.
Dai la Editeaza profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil (Rasfoire)- alegi imaginea dorita, incarci poza si Salveaza profilul.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pe partea stanga sub Logat ca... dai clic pe Editare profil, apoi la : Selecteaza Imagine Profil dai clic pe : Rasfoire, alegi poza din pc-ul tau si OK, poza se va schimba mai tarziu nu chiar atunci... Succes!