| Tiffany89 a întrebat:

Cum sa il fac pe prietenul meu sa se desparta de mine? Sau cum sa ma despart eu de el?:-s El ma iubeste ff tare... ajutati-ma va rog:-s

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vorbeste cu el.Nu fa prostii, adevarul e important in astfel de situatii.Crede-ma ca e cel mai bun lucru pe care il poti face si pentru tine si pentru el

| RoxAnana a răspuns:

Da si u ca mine:
eu:vreau sa vb cu tine
el: da zii
eu: as vrea sa ne despartim
el: de ce?
ea:consider ca relatia noastra nu mai poate dura mult si sentimentul nu mai e reciproc
el: da dar...eu te iubesc stii asta
ea: stiu dar nu mai pot.trebuie sa mergem mai departe.

nu stiu fii inventiva si treci direct la subiecttongue bafta:*

| AngelSpeed a răspuns:

Suneoi in fata sau date la un prieten de al lui big grin