| xMoonlight a întrebat:

Cum sa imi pun la profilul meu de hi5 ca fundal o poza care vreau eu? Multumesc anticipat :* Care functioneaza are funda! Bye

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Te loghezi-->dai la profilul tau-->modifica aspect-->creaza un aspect de mine-->iti modifici poza cu pixelii in photoscape --> pui nume-->examinare, sa vezi unde vine fiecare poza-->salvare. iar culorile le iei de aici : http://www.ecursuri.ro/cursuri/html-despre-culori.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai Google!

| scumpete a răspuns:

Pai.

sub img ta trebuie sa fie mai multe opt. de ex ( editare profil, modifica aspectul si eliminare aspect

Tu trebuie sa dai la modifica aspect, apoi sus in colt dreapta scrie : Aspecte create de mine / creeaza aspect nou. apesi acolo

Siii. unde scrie pagina globala dai fundal de paginabatting eyelashes iti alegi poza ta, iar dupa ce ti'ai incarcat'o nu uita sa dai pe aceea sagetuta albastra e foarte importanta ( apare imediat dupa ce s-a incarcat poza sub ea) apesi pe aceea sagetuta si apoi dai examinare. daca nu iti va placea cum a iesit iti poti modifica urmand aceeasi pasi, doar ca poti schimba : Atasare, Repetare, saw font antet( iti sugeres " comic sans mersi"

e foarte simplu si dai din now examinare pana iti convine tie cum a iesit

fundita?big grin

| AnonimA a răspuns:

Buna pai intra pe hi5 tau la poza pe care o vrei da undeva mai sus scrie likuri bla bla si dai clik acolo si dupa copiezi unde scrie html :*