| nimic pt nimeni a întrebat:

Buna!
cum se poate copia o poza dupa hi5 cuiva?
adica intzelegetzi ce vreau sa zic... vreau sa copiez si eu o poza de p hi5 cuiva sh am incercat click dreapta si copy si acum nu mai merge. inainte asa copiam dar acum nu mai potsad

Răspuns Câştigător
| Love4ever.EU a răspuns:

Ba se poate big grin. day pe Prt Sc SyRq trebuie sa ai deasupra sagetilor la tastatura, apoi mergi la paint, dai paste, salvezi apoi editezi poza si eie dor imaginea si gata! Hai ca e simplu! Sigur va merge asa;
winkingDaca nu intelegi, trmite-mi un msj pe TPU aici

6 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Nu se mai pot copia pozele de pe hi5! E o noua regula a hi5, nu mai exista nici o metodasad

| SweetCandy a răspuns:

Hm...pai eu zic sa faci un print scan si apoi sa decupezi intr-un program de modificat poze, mnarginile:d iese perfect:d altfel nu merge:*

| lilboutique a răspuns:

Apasa Print Screen - e un buton undeva langa f12. Apoi salvezi poza in Paint, o decupezi si gatahappy

| bianca93_2088 a răspuns:

Paii`
descarca ph. scape[daca nu-l ai]

il deschizi si dai la screen capture si dupa aia "capture region" si dupa asta sigur o sa te descurci`
:d

:*

| sadness_8987 a răspuns:

Nu stiu in IE dar daca ai Mozila firefox dai la Tools >>Page Info>>MEdia si-o sa-ti apara o lista mai lunga cu niste link-uri dai pe fiecare link si vezi care este poza dorita apoi ii dai Save as si gata
Ps: Vezi ce furi...

| anonimlalaaaa a răspuns:

Prin screen grabwinkinge cel mai uosrbig grin