| DyDy0503 a întrebat:

cum se trimite muzica prin bleutooth la telefonul lg optimus chic? plss repedebatting eyelashes:*

5 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Toate telefoanele sunt la fel
activezi bluetooth
acum selectezi melodia care vrei sa o trimiti si alegi obtiunea "trimite prin bluetooth"
dupaceea alegi cui vrei sa trimiti melodia,
dupa ce gaseste celalalt dispozitiv bluetooth dai SEND la melodie
nimic mai simplu
doar activeaza bluetooth

| DyDy0503 explică (pentru TheFACKYouTub):

Da dar la acest telefon nu se face asa pentru ca nu iti apare unde este bluetoothul si nici nu iti pare trimitere la melodii happy

| TheFACKYouTub a răspuns:

Uita-te pe la setari de conexiune

| DyDy0503 explică (pentru TheFACKYouTub):

Nu apare laughing

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru DyDy0503):

Nu inteleg ce e asa amuzant, pe cand tu ai un telefon la care nu esti instare sa te descurci cu el.cred ca era cazul meu sa ma amuz pe ceea ce ai scris tu.asa ca fara comentarii in plus