| NoName0011 a întrebat:

Cum si-a facut asa parul http://www.lyla.ro/tunsori/poze/coafuri_par_lung.jpg?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A folosit bigudiurile calde. Se găsesc și în comerț. Spumă și fixativ.
Pa, pa.

| xilotto a răspuns:

Cu greu big grin

| Ana98 a răspuns:

Si l-a facut asa cu ondulatorulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hellau cu ondulatoru

| Lorriiicelll a răspuns:

Cu ondulatorul cu placa sau cu uscatorul de par si peria
E super simplu
Mai ales cu placa. (Subtire si din ceramica de preferat )
Iei suvita de par. pui placa la radacina si intorci usor spre interior. in acelasi timp tragi placa spre varful suvitei.
Dupa ce a iesit bucla. e ceva gen sarma laughing dar nu te alarma. Baga degetele prin ea si incearca sa o separi si apoi sa o aranjezi asa cum iti doresti.
Cred ca o sa fi mult mai multumita de rezultatu pe care o sa-l obtii decat de coafura p care o are cea din poza
Bafta!