| Loryoficial a întrebat:

cum spuneam in anterioara intrebare...imi place de colega de banca, si ea ma mai atinge cu piciorul se uita la mine...cred ca si ea ma place, dar ce sa fac cand ma atinge cu piciorul?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La prima pauză o întrebi ce se întâmplă!
Pa, pa.

| Bessame a răspuns:

Sa stai tonguemai bine fa un pass si invit-o la un succ o plimbare intreab-o daca e de acord sa va vedeti intr-o searaa ia-o in bratee la intalniree s-au de mana! si atunci iti dais eama nu incerca din prima seara cu sarutul cu,, cat lucruriile se mai incet cu atat e mai frumos mai unicc...

Răspuns utilizator avertizat
| dydo a răspuns:

Pune-i mana pe picior