| xNoOLiMiTsX a întrebat:

Bunahappy...Cum te bagi in seama cu un baiat?(pe care nu-l cunosti dar totusi iti place mult de el oh go on )? Plz Help!
Funda [ love struck ] >: RasP mai explicativ`va rog frumos`laughing))

Răspuns Câştigător
| PaTTy_3342 a răspuns:

Loveste-te de el in mod,, accidental"

sau pune-i o intrebare de genu : cu cine faci nu stiu ce materie ( daca e la scoala, ca nu ai specificat) sau roaga-l sa iti schimbe niste bani si vezi daca te baga in seama big grin

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Id de mess al unul prieten de al lui->Afli ce preferinte are->Iei id-ul lui si te dai intresata de nu stiu ce ii place lui->Devine intresat sa te cunoasca->Iti cere numarul->Va cunoasteti

| Selena54 a răspuns:

Mah cum o zis Patty. ia 10 lei in mana si cand il vezi incepi sa intrebi pe colegele tale care sunt un pic mai rasfirate nu chiar langa tine ai sa-mi schimbi banii astia? si pana la urma intrebi pe toti asa repede da nu astepta sa iti raspunda si intreba-l si pe el. daca zice ca nu are il intrebi daca nu stie pe cineva care are sau sa vina cu tine la magazin sa ii schimbi ca nu vrei sa mergi singura sau inventezi tu ceva acolo laughing

Bafta!:*

| bianka93 a răspuns:

Pai. ii spui ceva in genu.imi place trikoul taw.saw buna.cf acum depinde cum vrei sa il abordezi...

| xNoOLiMiTsX explică:

Greustraight face
Alte variante:-s?laughing)