| anonim_4396 a întrebat:

Cum va dati seama ca o persoana va evita cu orice pret si nu vrea sa va vorbeasca?

Răspuns Câştigător
| Pozitivciik a răspuns:

Pai este simplu, in primul rind nu vrea s vorbeasca cu tine adica cind te vede se da intro parte sau gaseste ceva de facut, mai poate sa te contrazica cite odata nu raspunde la telefon, adica se cunoaste dupa caracterul care il avea inainte si caracterul care il are acum daca a fost ceva intre voi, cam asa ceva.
Insa dacai legat de fata/baiat uite un sfat, nu crede ca el/ea este ultima persoana din Univers lasa lucrurile ca daca ar fi sa se rezolve apoi va fi totul bine daca nu apoi vei gasi pe altcineva care va face cit 10 persoane care te va pretui nu evita!
Succes!

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Vine de la sine.
Unele persoane așa sunt ele din fire/pe moment și-ți pot da impresia asta, indicat este să întrebi persoana X dacă ai deranjat-o cu ceva.

Succes!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Offf,de ce trebuie sa pui intrebari din astea? stiu de ce ai pus-o si la cine te-ai referit, tocmai de asta iti si raspund la mesaj.Nu te evit draga mea, dar am si eu problemele mele, nu-i nicio evitare din partea mea.Nu te mai gandi la toate prostiile din lumea asta.Te sarut si vorbim.

| T0T a răspuns:

Trebuie sa stii sa intuiesti anumite lucruri.