| Anonim_7591 a întrebat:

Bunahappy
Cum vi s-au parut filmele Twilight?
De care dintre vampiri va placa?, mie de Jasper:X:X:X
Care dintre filme v-au placut cel mai mult? mie Eclipse:X
Si asteptati cu nerabdare urmatorul >film?:

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super :X...in legatura cu Zori de Zi ...cica nu o sa fie permis minorilor :-

| MadnessCaffe a răspuns:

Au fost frumoase filmele Twilight si mie mi-au placut. Edward imi placea ca ii lua pe toti la bataie laughing si Eclipse mi s-a parut cel mai interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de edward si bella si astept cu nerabdare partea 4 breaking down.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cartile si le am citit si nu stiu daca copii sub 11 ani au voie eu am 12 sh am voie sa, a uit la zori de zi

| Anonim_7591 explică:

Mrg eu am 16 deci nu se pune problema sa nu ma uit tongue