| LumeaEaMea a întrebat:

Cum vi se pare liceul economic, profil economie ..As vrea sa stiu cum sunt profesorii,ce materii sunt, la ce se da bac'ul.

1 răspuns:
| Struţul a răspuns:

Liceul Economic este un liceu de castori care se află în lumea lor și care răspund doar cu "DIUUUUUUUB", mai ales atunci cand sunt întrebați de sirenele din munte.

Profesorii sunt prezenți în bibliotecă și nu se pot transforma decât în gogoșari.
Gogoșarii nu sunt cei pe care îi mănânci, gogoșarii sunt cei care vând gogoși.

Materiile nu se fac.
Bac"ul se dă într-o peșteră, departe de casă, iar băncile în care te așezi sunt din creioane colorate, foarte solide.

Fundă?