| maddymaddy a întrebat:

.cum vi se pare viata la liceu?

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Scuze că nu mă obosesc să-ți răspund, dar am găsit un articol superb la întrebarea ta. Dacă vrei poți arunca o privire. :)
http://rebusulvietii.wordpress.com/......nui-boboc/

6 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Toti viseaza la o viata de liceu nemaipomenita si cred ca trecerea la aceasta treapta e o experienta atat de minunata! Adevarul e ca liceul este si locul in care te confrunti cu nedreptati, cu frustrari si momente in care nu vrei decat sa-ti stergi urma si sa dispari.Dar bine, orice inceput e greu.Cu toate relele, pot spune ca viata de liceu e unica, atat!

| Musique a răspuns:

Anii ăștia sunt întradevăr cei mai frumoși.(mai ales dacă ai o clasă trăsnită)

| justagirl21 a răspuns:

So far, nimic interesant...doar o adunatura de fitosi,cu gadgeturi unele mai scumpe ca altele,cu frustrari din partea fetelor ca n-au nu stiu cate like-uri la o poza,ca firu paispe nu sta in locul paispe,etc.O adunatura de idioti,care nu vorbesc cu tine decat daca esti popular, vezi doamne! Nici n-am inceput bine liceul, ca deja il urasc...ce sa mai spun de profesori! Nici macar nu interactioneaza cu noi, ne baga pe gat lectia si atat, frate! Nu-mi place de loc! I hate school.I hate my life and I can wait for holiday!winking

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Mai buna decat la scoala

| pHoNnNe a răspuns:

Sincer...intr`a 9`a e mai greu primul` semestru pana te obisnuiesti cu colectivu`, dupa aia e super frumos :p cel putin mie imi place happy acum nu stiu tu :p

| FriendsWithBenefits a răspuns:

Parerea mea e ca simti viata de liceu de abia de prin clasele a 11-a si a 12-a. Si-n a 10 - a e ceva ceva, dar nu se compara. Oricum liceul e o experienta deosebita, dar sincer mie, unul chiar mi-e dor de generala. Fiecare etapa are frumusetea ei. Generala e faina si aia in felul ei, liceul deja e bestial daca stii cum sa-l abordezi, iar facultatea cu siguranta are si ea avantajele ei, dar la capitolul '' facultate '' nu stiu ce sa-ti zic pentru ca eu sunt la liceu. One love!