| bee_6277 a întrebat:

BUNA cun pot sa raman logata mai mult pe TPU adica pot sa raspund la intrebari doar 15 zile si dupa aceanu ma mai lasa

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Deci 15 zile calculatorul tau iti salveaza parola si contul pe TPU. Dupa 15 zile, automat se sterg apoi tu trebuie sa le introduci din nou pentru inca 15 zile. Nu trebuie sa te ingrijoreze chestia astawinking
Toti utilizatorii de pe TPU trebuie sa faca acest lucru.
Don't worry si succes in continuare! big grin

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

May
te loghezi si dupa ce nu vrei sa mai stai pe TPU
inchizi si te lasi logata
asa fac si eu si mie imi merge.dar acum mi s-a inchis calculatorul de cateva ori si nu mai merge
trebuie sa le introduc eu cand intru dar peste vreo 2 zile o sa imi mearga iar.succes!