| Musiclove18 a întrebat:

Buna big grin am facut un pact cu prietenul meu, anul acesta trebuie sa ne zicem unul altuia ce vrem de ziua noastra si se apropie ziua si nu stie ce sa imi ia ca eu nu stiu ce sa ii zic laughing el a zis deja si s-ar supara daca nu i-as spune, asa ca fetele dati-mi ceva sfat. si baietii la fel. dau funda mare mare si voturi big grin :*
Multumesc >anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| YoungAndWild a răspuns:

Spune-i sati o bijuterie ceva.

6 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Ideea asta am aplicat`o si eu.un colier ying yang.o jumatate tu.o jumatate el.sau o inima tot asa.sau ceva album cu poze si cateva dedicatii...nu prea stiu ce ti-ai dori tu.dar sper ca te-am ajutat big grinhappy

| Papusik a răspuns:

Colier ying yang.
Patrezi tu jumatatea alba iar el pe cea neagra.
:p
Succes! :*

| Musiclove18 explică:

Dar,nu stiu ce sa ii zic sa imi ia?laughing

| DeliciousMe a răspuns:

Daca nici tu nu stii ce vrei noi de unde sa stim. gandeste-te la cea mai frms zi din viata ta cum ai vrea sa o petreci s-au unde s-au la un lucru obiect orice ti-ar placea tie sa ti se ofere de ziua ta. si zii dupa ce vrei

| anonim_4295 a răspuns:

Spune i pur si simpluhee hee