| LaLaLaxD a întrebat:

Buna big hug . Am o maaare - problema . :[ Am 11 ani , 1 , 55 si 60 de kg . Sunt foarte grasa . Sunt obeza . :[ Nu mai suport . In plus am si picioarele groase . straight face Va rog , spuneti-mi cum pot slabi sau macar sa ma mentin . xD
Funda . big grin

Răspuns Câştigător
| zmilee4you a răspuns:

La 11 ani iti faci probleme?laughing)

Si eu eram grasuta la varsta de 11 ani dar cu timpul m-am inaltat si dezvolatat.Fa sport daca vrei chiar sa slabesti incepe treptat 50 de abodomene intr-o seara 100 a 2a seara a 3a 150 si de la capat.Eu te sfatuiesc sa nu ai probleme cu greutatea ...sa nu incerci chestii cu infometare si restu.pentru ca nu au efect.Asa faceam si eu anul trecut si am aflat ca daca ma infometez atunci cand voi manca se va depune totul deoarece organismul isi "face rezerve".

Saau scrie pe youtube 8 minute pentru abdomenul perfect si sunt de ajuns!

2 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Abtine-te de la mancare ( mananca multe fucte si salate) si fa mult sport.

| andreis22 a răspuns:

Apucate de un sport care sa te faca sa transpiri si mananca sanatos!
ca sa te mentii nu manca in exces mai ales dupa 20 seara si simte'te bine in pielea ta.nu trebuie sa te simti diferita pentru ca esti asa cum esti.