| AngelSpeed a întrebat:

Buna big grin am si eu o intrebareworried
In ora de desen am scos lama de la ascutitoare si m-am taiat pe maini.profa m-a vazut plin de sange pe maini si m-a dus la diriga. Diriga m-a pus sa scriu pe o foaie dc am facut asta si mai multe... dupa a sunat la babacii mei si le-a zis ca daca unul dintre ei nu vine sa ma ia de la scoala nu ma lasa sa plec straight face
Dupa ce au venit babacii si miau tinut morala mi-a zis diriga ca pentru asa ceva pot intra la Scoala de corectie si cica daca o sa vreau sa ma angajez ca politist sau ceva de genu nu pot daca am semne pe maini (cicatrici)
Este adevarat?straight face
Rog seriozitatehappy dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Saraaaa_6669 a răspuns:

Bai, eu nu inteleg ce aveti cu baiatul. De parca v-ar deranja pe voi cu ceva daca se face politist. Iar faza cu lama, daca asa a simtit, e problema lui. Nu sunt purtator de cuvant, dar ma enerveaza ca niste tanci ca voi se baga asa si dau raspunsuri stupide gen: "du-te la psihiatru"... ce`i cu asta, frate? v-apuca pe toti? si nu ma refer doar la raspunsurile asta, ma refer in general. multumesc anticipat!

22 răspunsuri:
| Simonyka a răspuns:

Dc mai scrii asta pe aici?
ai vrea sa te faci de ras sh aici?
cum sa te tai frate pe maini?
ai probleme

| johnny_1148 a răspuns:

Da este adevarat.Pentru ca la politie trebuie sa fii"curat" adica fara cicatrici sau semne pe fata, sau tatuaje.

| lordsoper a răspuns:

Da! Este adevarattongue

| Silvia a răspuns:

Nu mi se pare că ce ai făcut e de şcoala de corecţie şi cu atât mai mult să nu poţi să te faci poliţist laughing.

| anonim_9976 a răspuns:

O sa-ti spun adevarul dar te rog sa nu te superi.Este adevarat ce a spus diriga ta, daca ai taieturi pa maini cum ai tu cei de la politie spun ca esti nebun.Inainte se tinea cont si de tatuaje sau si la o masea stricata. Te rog sa nu te superi, dar asta este adevarul.

| Roxy_2383 a răspuns:

Nu cred asa ceva i plus cicatricele pot fi si de la atceva spre exemplu:loviturihappy deci NUhappy

| Razvan a răspuns:

Daca tu o sa ajungi politist, eu emigrezstraight face

| Ingerash a răspuns:

Nu, nu e adevarat, este doar o minciuna a profilor si a parintilor, fa ce vrei traieste ti viata din plin...numai bine

Abh
| Abh a răspuns:

Da, este adevarat, daca vrei sa fii cadru militar nu ai voie sa ai semne distinctive, acele cicatrici sunt apanajul depresivilor. Crede-ma, in politie nu vor asa ceva.

| lordsoper a răspuns:

@Symonyka poate nu sa taiat si a intrebat din curiozitate(eu stiu raspunsul) chiar daca nosal spun taci si tu ca nici tu nu esti marewinking

| AngelSpeed explică:

Multumesc tutror de raspunsuri si anonim nu ma supar daca asta e pararea ta big grin

| Vanilla_7184 a răspuns:

Of babacii tai.laughing
Păi, nu ştiu dacă o fi adevărat, cred că da. Dar pentru chestia asta nu trebuie sa te duci la şcoala de corecţie. E o prostie, şi ce-ai făcut tu, şi cu şcoala de corecţie.raised eyebrows
Şi vrei tu să te faci poliţist? Mult succes straight face.

| AngelSpeed explică:

Nu vreau sa ma fac politist dar vreau un raspuns concret ca daca m-a mintit diriga ma duc si dau cu catalogul de cap si zic : "-fa vako` dc minti:-W?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma deci cand iti vine sa te tai ia o lama de guma...sau mesteca pixu'laughing primul' cand
in al 2'lea da...se tine cont de cicatrici, mai ales daca sunt evidente

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Simonyka, tu ai probleme nu el rolling on the floor. Daca ar fi cum spui tu jumate din populatie ar avea probleme...
In legatura cu intrebarea ta.eu habar n`am.si sincer mi s`ar parea cam aiurea sa nu te primeasca pentru ca ai semne... daca ai avut o operatie de exemplu, acum nu mai ai voie sa muncesti sau ce laughinglaughing
Acum am eu o intrebare... Ce ti'a venit sa te tai cu lama laughing? Aaa, si cati ani ai big grin?

| QuadruplePersonality a răspuns:

Daca chiar vrei sa faci asta, fa'o acasa. Si totusi, nu exagera straight face Iar lama de la ascutitoare? Te rog, foloseste alceva, sa nu te infectezi :-s.

| AngelSpeed explică:

Eu vroiam sa ma tai oleaca sa o sperii pe profa laughing dar ia handicapata` m-a dus la diriga si jegoasa aia mi-a facut morala si eu chemat pe babaci la scoala
PS:dualpersonality, am facut anti-titanus big grin

| QuadruplePersonality a răspuns:

Ma bucur happy

| ioana_6047 a răspuns:

Esti mare terminat:X

| katrin7727 a răspuns:

Du-te la pshihiatru zau nu glumesc

| Sconcsiş a răspuns:

Esti prost!

| AngelSpeed explică:

Mei prost esti tu decat eu laughing