| Tabii. a întrebat:

BUnabig grin! Deci e un baiat in clasa care m'a luat odata in brate si voia sa ma pupe si eu i'am spus sa ma lase odata in pace si a spus ca ma lasa daca il pup si se uita in ora la mine si imi i'a apararea.Credeti ca ma placee?

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred ca te place, cred ca este inebunit dupa tine big grin.

| Ramonaaaa a răspuns:

De ce ai indoieli? Atingeri, pupici, iti ia apararea. Evident ca te placehappy

| Shift a răspuns:

Deja avem multe gesturi care duc spre un singur lucru -----> te place cu siguranta!
Voia sa te pupe? Crezi ca un baiat care nu te place vine asa dintr'o data la tine si vrea sa te pupe? Ar fi foarte ciudat. Poate doar daca ar avea ceva probleme [daca stii la ce ma refer] sau a fost provocat. Sa zicem ca a fost provocat, d a rcum ramane cu celelalte gesturi? Te place cu siguranta! Profita de asta. Intreaba'l daca te place [daca iti place si tie de el ] si propune'i o iesire in oras, la un suc [nu mereu baiatul trebuie sa invinte fata. laughing].
Daca nu iti place, nu-l baga in seama si vei vedea ca „pasiunea" se stinge de la sine.winking
Succes!winking

| GeorgeRadu a răspuns:

Sincer cred ca te adora big grin

| 16.laura.16 a răspuns:

Evident ca da!

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Da! Adica cum sa nu te placa. E evident doar ca baietii au felul lor de a arata lucru asta si chestia asta cam seamana intre ei. asa ca sigur te place.

| Lorelai a răspuns:

Evident ca te placehappy

| slipknot a răspuns:

Dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place cu siguranta. spun asta pentru ca sunt baiatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic! Sau poate vrea sa-si bata joc de tine, desi sunt slabe sanse.

| edy_5846 a răspuns:

Sigur happy