| Stefania123 a întrebat:

Buna >:D< . Dupa ce mi-ati raspuns la intrebarea asta : http://www.tpu.ro/......-acela-mi/ , m`am apropiat mai tare de sora mea si am incercat sa o fac sa`mi spuna despre acel baiat . mi-a spus ca vrea sa se intalnesca cu el la un suc . :-ss Iar apoi s-a suparat pe mine pentru ca nu am vrut sa o ajut . :| Nu mai stiu ce sa fac sunt disperata ! ` Mda . i-am spus si mamei dar , nu o crede . Ea e ' oaia alba' a casei ... :]

FUNDA ! Va rog nu mai stiu ce sa fac .

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Auuu...Nu te alarma.Toata lumea o crede pe ea pentru ca e mai micawinkingPrima oara stai calma.Acel baiat poate doar sa'si bata joc de eastraight face...Deci ar trebui cand vrea sa se duca la un suc, sa o urmaresti sa vezi ce facewinkingFundakiss?

| BlONdAaAa a răspuns:

Incearca sai explici ca o sora nu ca o mama ca totusi nu e bine ce face.Aratai prin diverse videouri articole ce au patit unele fetite si ca in spatele calculatorului acela poate sa se afle un om rau si nu persoana pe care o crede.ma refer la acel baiat. Incearca sa o supraveghezi cand vorbeste cu el deoarece isi pot da o intalnire iar ea sa zica ca iese cu prietenele pe afara. Incearca sa o urmaresti cand iese afara sau incearca sa faci rost de id acelui baiat si sal stregi din lista de mess a surori tale...Mult Noroc; x