| Sadop a întrebat:

:* big hug
Imi spuneti si mie ceva statusuri de parere de rau sau chiar de nepasare, indiferenta? happy
Funda la cele mai frumoase!

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic, esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine!

Nu sunt deloc modestă,

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mine

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce doresti`, ce` privesti, Dar ce Nu poti` avea __ Hei, c regeti aCu' mai mult? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult, cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos, ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale... vrei sa ma vrajesti...STOP BABY! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult de mine. cateodata sa faci rau, aduce bine "

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!

* Poate ca n-ar fi fost asa, Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pot sa tac. * Spune stop! Cnd te streseaza explica-i ca exagereaza... nu intelege? abereaza? spune-i` pa` si se kalmeaza!

Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.
Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut.

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!

.Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

.Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va vorbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"

. Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci.Pleak pe bune.

.[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

ღஜ♥ Voi invatsa sa traiesc fara tine ♥ Si o sa ma gandesc de acum mai mult la mine ♥ Tu apartsii acum de timpul trecut ♥ Vreau sa te uit. ♥ ™ ღஜ

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana. Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost.

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

♥Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

"Si Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:
*-*

| WhatMeanLove a răspuns:

In continuare crezi ca totu` iti apartine [ ] Poti sa ai orice dar nu si pe mine [ ] –":->:-p

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru ma-i lasat sa plec!

Gandeste-te la mine ca la ceva ce ai avut, Ceva ce insa n-ai pierdut; dar a trecut, Pentru ca inapoi nu mai vin. Nu merge!

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Ceea ce crezi tu Conteaza prea putin pentru mine oricum fac tot ce imi vine Nu urmaresc chiar sa va displac Dar refuz sa va fac pe plac •

"N'ai sa ma vezi ca plang N'ai sa ma vezi ca ma ascund Sunt pur si simplu ceea ce sunt Pornesc la drum razand si obsedata de un gand Vesnic luptand N'ai sa ma vezi renuntand!

M'ai uita-te odata la mine Chiar crezi ca 2 vorbe ma pot aduce langa tine? Am de unde alege Tu nu esti unicat Pot gasi baietii kA tine la fiecare colt!

"Ai avut`o de mult Dar acum n`o mai ai Ai incercat s`o inlocuiesti Dar nu puteai Caci o iubeai :X"

~ [] poti sa tipi ca nu te aud poti s plangi ca nu te vad poti sa pleci ca nu t caut poti sa faci c vrei ca nu`mi mai pasa [] ~"

"Oriunde ai fi Oriunde te`ai afla Nu vrei decat o domnisoara Care seamana cu ea "

Nu mai e ea fetita ce tacea astazi Spune PA, ieri poate ii pasa!